Mapa webu: zsberoun.cz > Rozpis ledové plochy Dnes je: 25.09.2016

Rozpis ledové plochy

Pro přehled obsazení ledové plochy listujte pomocí tlačítek...


září 2016
Po295121926
Út306132027
St317142128
Čt18152229
29162330
So31017241
Ne41118252
38. týden, 09. měsíc, rok: 2016

    |         ... 35 36 37 38 39 40 41 ...         | 


vyhledat:  
filtrovat záznamy:

Čas Nájemce Kabina Poznámka
Pondělí    19.09.2016Služba (vrátný: FAFEJTA Jaroslav, rolba: PODSKALSKÝ Michal)   
06:30 - 08:00Saint-Gobain Sekurit ČR2
14:45 - 15:45TJ KRASO Beroun1
16:00 - 17:00HC BEROUNŠTÍ MEDVĚDI ( 1.+ 2. třída )2
17:15 - 18:15HC BEROUNŠTÍ MEDVĚDI ( 3.+ 4. třída + Brankáři )3
18:30 - 19:45HC GRIZZLY Beroun ( max. 20 )5
20:00 - 21:30HC BALETKY2
21:45 - 22:45VINKL Beroun1
Úterý    20.09.2016Služba (vrátný: TOMÁŠEK Josef, rolba: SVOBODA Pavel)   
13:30 - 14:30VEŘEJNÉ BRUSLENÍ
14:45 - 15:45HC BEROUNŠTÍ MEDVĚDI ( 1.+ 2. třída )5
16:00 - 17:00HC BEROUNŠTÍ MEDVĚDI ( 5.+ 6. třída )2
17:15 - 18:15HC BEROUNŠTÍ MEDVĚDI ( Dorost + 7.+ 8. třída )3, 1
18:30 - 19:30HK KRÁLŮV DVŮR4
19:45 - 20:45HC BEROUNSKÉ LVICE2
21:00 - 22:00MATĚJKA Beroun3
22:15 - 23:45TUZAR Praha1
Středa    21.09.2016Služba (vrátný: NOVÁK Pavel, rolba: PAVLIS Miloslav)   
13:30 - 14:30TJ KRASO Beroun
14:45 - 15:45HC BEROUNŠTÍ MEDVĚDI ( 1.+ 2. třída )5
15:55 - 16:55HC BEROUNŠTÍ MEDVĚDI ( 3.+ 4. třída )3
17:05 - 18:05HC BEROUNŠTÍ MEDVĚDI ( 5.+ 6. třída )2
18:15 - 19:15HC BEROUNŠTÍ MEDVĚDI ( Dorost + 7.+ 8. třída )3, 1
19:30 - 20:30NOVÁK Hořovice5
20:45 - 21:45HC SPARTAK Žebrák ( muži )2
22:00 - 23:30HC BROUMY1
Čtvrtek    22.09.2016Služba (vrátný: FAFEJTA Jaroslav, rolba: PODSKALSKÝ Michal)   
13:30 - 14:30VEŘEJNÉ BRUSLENÍ
14:45 - 15:45HC BEROUNŠTÍ MEDVĚDI ( 1.+ 2. třída )5
15:55 - 16:55HC BEROUNŠTÍ MEDVĚDI ( 3.+ 4. třída )3
17:05 - 18:05HC BEROUNŠTÍ MEDVĚDI ( 5.+ 6. třída )2
18:15 - 19:15HC BEROUNŠTÍ MEDVĚDI ( Dorost + 7.+ 8. třída )3, 1
19:30 - 20:30HK KRÁLŮV DVŮR4
20:45 - 22:15ŠVEC Beroun2
Pátek    23.09.2016Služba (vrátný: TOMÁŠEK Josef, rolba: SVOBODA Pavel)   
13:30 - 14:30TJ KRASO Beroun1
14:45 - 15:45HC BEROUNŠTÍ MEDVĚDI ( 3.+ 4. třída )3
16:00 - 17:00HC BEROUNŠTÍ MEDVĚDI ( 5.+ 6. třída )2
17:15 - 18:15HC BEROUNŠTÍ MEDVĚDI ( 7.+ 8. třída )1
18:30 - 19:30HC BEROUNŠTÍ MEDVĚDI ( Dorost )3
19:45 - 20:45HC SAILORS2
Sobota    24.09.2016Služba (vrátný: NOVÁK Pavel, rolba: PAVLIS Miloslav)   
14:00 - 16:00VEŘEJNÉ BRUSLENÍ
16:20 - 19:20HK KRÁLŮV DVŮR - HC JUNIOR Mělník4, 2 Krajská liga mužů 2016-2017,
KLM - 3. kolo
20:00 - 21:30JANÍK Nový Jáchymov - JUNEK Tmaň1 Společný led
Neděle    25.09.2016Služba (vrátný: FAFEJTA Jaroslav, rolba: HOLÝ Milan)   
04:00 - 08:45 Last Minute
08:45 - 09:45HC KOCOUŘI Beroun2
10:00 - 12:15HC BEROUNŠTÍ MEDVĚDI - 
HC Karlovy Vary C ( Dorost )
3, 1 Liga mladšího dorostu 2016-2017,
LMD - 4. kolo
12:30 - 13:45HC BEROUNŠTÍ MEDVĚDI - 
 ( 2. třída )
2, 5 Přípravné utkání mládeže
14:00 - 15:30VEŘEJNÉ BRUSLENÍ
16:00 - 18:15HC BEROUNSKÉ LVICE - 
HC Tesla Pardubice
2, 1 Liga žen 2016-2017,
Divize A1 - 3. kolo
18:30 - 19:45KRAVEC Nižbor5
20:00 - 21:15ŠVEC Beroun3
21:30 - 23:00FRÝDA Rudná1
23:00 - 03:00 Last Minute

Tisk

POZOR!  ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA!

Tento přehled je pouze informativní, sledujte také vývěsku na ZS Beroun!

POZOR! POZOR!

Hned teď si můžete velmi rychle zjistit čas Vámi objednaného ledu, 
resp. dosud volné ledy pro možnost objednávky!
Stačí kliknout na číslo příslušného týdne, který Vás zajímá.

Pro rychlý výběr hledaných položek využijte výše uvedených filtrů !!!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Vedení ZS Beroun vyhlašuje pravidelně v květnu výběrové řízení na obsazení volné kapacity ledové
plochy pro následující sezónu. Podmínkou je pravidelný odběr ledů v období celé sezóny!
Vhodné i pro mužstva PLLH.

© Zimní stadion Beroun | Vytvořeno firmou Kinet